Start |  O Firmie |  Produkty |  Galeria |  Kontakt |  Mapa    

Nawigacja

Dokumenty

Produkty


Rozmiar: 8412 bajtówRAMY-FOTORAMKI-ANTYRAMY

budynekOd początku działalności specjalizowaliśmy się w produkcji antyram. Z czasem asortyment produkowanych przez nas wyrobów poszerzył się o ramy drewniane i inne bardziej złożone wyroby produkowane na życzenie naszych klientów.


pakowanie

Cały czas rozwijamy asortyment produkowanych przez nas wyrobów uwzględniając wymagania dzisiejszych rynków. Wprowadziliśmy system zapewnienia jakości według norm ISO 9002 aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

W 2002 roku dostosowaliśmy nasz system zarządzania jakością do nowej normy ISO 9001: 2000.

W 2009 roku zmodyfiowaliśmy nasz system zgodnie z nową edycją normy ISO 9001:2008, kładąc silny nacisk na podejście procesowe w zarządzaniu.

maszyny
Od początku działalności firmy produkcja obejmowała wyroby z płyty pilśniowej, obrazki bezramkowe i ramkowe, lustra oprawiane w ramy oraz ramy o specyficznych wymiarach. Firma intensywnie się rozwija, nieustannie poszerzając asortyment produkowanych wyrobów.


produkcja
Pragniemy aby nasze produkty były ulubionymi przedmiotami ludzi w ich codziennym niełatwym życiu.Z pewnością udaje się nam realizować ten cel ponieważ wyroby firmy "FUD-MEN" są chętnie nabywane przez ludzi na całym świecie, co świadczy o wysokiej jakości i atrakcyjności naszych produktów.

aktualizacja ©2012 - A. Jarosz

projekt: www.atcsites.com